• Kontakt
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • Strona Główna
wMeritum.pl
Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
wMeritum.pl
Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
wMeritum.pl
Strona Główna Wiadomości

Stado byków uciekło z gospodarstwa! Policja apeluje o ostrożność

26 stycznia 2023
Kategorie: Wiadomości, Wiadomości z Polski
Stado byków uciekło z gospodarstwa! Policja apeluje o ostrożność

fot. facebook/Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie

UdostępnijPodaj dalejUdostępnijWyślij

Policjanci z Gniezna poinformowali, że stado byków uciekło z gospodarstwa rolnego w gminie Niechanowo. Służby apelują o ostrożność, bo zwierzęta mogą utrudniać przejazd drogą krajową nr 15 w okolicy Żydowa.

Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie ostrzegła za pośrednictwem mediów społecznościowych, że stado byków zbiegło z jednego z gospodarstw.

„Uwaga kierowcy! Zachowajcie ostrożność na drodze krajowej nr 15 w okolicy Żydowa. Z jednego z gospodarstw rolnych w gminie Niechanowo uciekło około 30 byków. Zwierzęta są przestraszone i mogą być agresywne” – ostrzegają policjanci z Gniezna.

Interia informuje, że oficer prasowa KPP w Gnieźnie asp. sztab. Anna Osińska przekazała, że zgłoszenie o zdarzeniu służby odebrały ok. godz. 13.30. Dodała, że do godziny 14.30 część zwierząt udało się już wyłapać, w czym pomogli okoliczni rolnicy. Osińska wskazała jednak, że nadal trwają poszukiwania reszty zwierząt.

Na profilu Policji z Gniezna pojawiła się aktualizacja z informacją, że o godz. 16:24 na wolności pozostawały jeszcze 4 byki.

Czytaj także: Rosjanin wpadł w szał na autostradzie, gdy to zobaczył. „Polskie pe*ały, k****y gdzie to wieziecie” [WIDEO]

Źr. Interia; Facebook

Tagi policjawielkopolska
UdostępnijTweetUdostępnijWyślij

© 2013-2026 wMeritum.pl

Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
  • Kontakt
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • Strona Główna

© 2013-2026 wMeritum.pl