• Kontakt
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • Strona Główna
wMeritum.pl
Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
wMeritum.pl
Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
wMeritum.pl

Yudin zmienia barwy klubowe

24 lipca 2015
Fotorelacja z meczu Transfer Bydgoszcz – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Były zawodnik m.in. Jastrzębskiego Węgla – Igor Yudin, postanowił przenieść się do Turcji. Nowym pracodawcą Australijczyka został Galatasaray Stambuł.

Yudin swoją karierę na dobre rozpoczął w „Pomarańczowych” barwach, grając tam przez 5 lat. Następnie przeniósł się on do Indykpolu AZS Olsztyn, by po sezonie przenieść się do Rosji. Tam przez trzy lata zagrał w trzech zespołach. W końcu postanowił on obrać inną drogę, kontynuując karierę w Turcji. W barwach Galatasaray będzie grał on u boku Libermana Agameza i Eemiego Tervaporttiego. Widać, że działacze klubu ze Stambułu starają się zbudować zespół, który będzie w stanie rywalizować z najlepszymi w kraju. Nowy nabytek drużyny tak skomentował podpisanie kontraktu.

Jestem bardzo zadowolony, że trafiłem do Galatasaray. Mam nadzieję, że zagramy dobry sezon i liczę, że uda nam się osiągnąć odpowiedni wynik.

Czytaj także: Były kapitan reprezentacji Argentyny w Jastrzębskim Węglu!

Źródło: galatasaray.org
Fot.: Patryk Głowacki/wMeritum.pl

Tagi Galatasaray Stambułjastrzębski węgielplusligarosjaTurcja

© 2013-2026 wMeritum.pl

Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
  • Kontakt
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • Strona Główna

© 2013-2026 wMeritum.pl