wMeritum.pl
wMeritum.pl
wMeritum.pl

Zaskakujące zakończenie „Młodzież Kontra”. Gitara, śpiew i kosz róż [WIDEO]

26 lutego 2017
Zaskakujące zakończenie „Młodzież Kontra”. Gitara, śpiew i kosz róż [WIDEO]

Gitara, śpiew i kosz róż. W taki dosyć nietypowy sposób zakończył się jeden z odcinków popularnego programu „Młodzież Kontra”. Gościem tego wydania była posłanka Agnieszka Ścigaj z klubu Kukiz’15, a całe show na koniec skradli działacze młodzieżówki Pawła Kukiza.

Na zakończenie programu, prowadzący zapowiedział niespodziankę dla posłanki Ścigaj od działaczy młodzieżówki Kukiz’15. Wtedy w studiu rozbrzmiał dźwięk gitary, a obecni na widowni młodzi ludzie rozpoczęli śpiew jednego z hitów Pawła Kukiza. „Polska budzi się, z naszymi marzeniami…” – śpiewali działacze, a wtórowała im wyraźnie zadowolona i dumna z młodszych kolegów posłanka Ścigaj.

Na tym jednak się nie skończyło. Przy dźwiękach piosenki, do posłanki podeszło dwóch działaczy młodzieżówki w koszulkach Kukiz’15. Przynieśli ze sobą kosz pełen czerwonych róż, które wręczyli Ścigaj. Posłanka nie kryła radości. Trzeba przyznać, że wyjątkowo miły gest młodych działaczy ugrupowania Pawła Kukiza.

Czytaj także: Odszedł z Kukiz'15 w programie na żywo. Obok siedziała Ścigaj

Źródło; Fot.: youtube.com/tvp.info

 

Tagi Agnieszka Ścigajgitarakukiz'15Młodzież kontramłodzieżowkaPaweł Kukiz

© 2013-2026 wMeritum.pl