• Kontakt
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • Strona Główna
wMeritum.pl
Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
wMeritum.pl
Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
wMeritum.pl
Strona Główna Sport E-sport

Znana grupa medialna partnerem Legia eSports!

18 października 2017
Kategorie: E-sport, Sport
Legia Warszawa z ogromnym budżetem. Zostawiła inne kluby Ekstraklasy daleko w tyle!
UdostępnijPodaj dalejUdostępnijWyślij

Grupa Onet-RAS Polska podpisała umowę partnerską z klubem Legia Warszawa. W ramach porozumienia, Legia eSports rozpocznie współpracę z portalem Onet.pl, który zostanie oficjalnym Partnerem Medialnym sekcji e-sportowej Legii Warszawa. 

– E-sport to obecnie jedna z najdynamiczniej rozwijających się dziedzin życia i biznesu na całym świecie, która łączy tradycyjne wartości rywalizacji sportowej ze światem nowych technologii. Legia Warszawa w naturalny sposób chce być pionierem i liderem tego typu projektów, widząc potencjał rozwoju i korzystając z synergii związanych z naszą podstawową działalnością. Współpraca liderów w swoich obszarach, jakim jest partnerstwo Legii z Onet-RAS Polska, to kolejny ważny krok w procesie popularyzacji tej inicjatywy – powiedział Łukasz Sekuła, członek zarządu Legii Warszawa.

Legia Warszawa jest pierwszym klubem w Polsce i jednym z pierwszych w Europie, który otworzył sekcję eSport. Współpraca z Grupą Onet-RAS Polska ma na celu promocję esportu oraz wspólny udział w największych wydarzeniach gamingowych.

Czytaj także: Geostrategia, czas na radykalne zmiany

Źródło: Legia Warszawa
Fot, Wikimedia/Darwinek

Tagi esportlegiasport
UdostępnijTweetUdostępnijWyślij

© 2013-2026 wMeritum.pl

Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
  • Kontakt
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • Strona Główna

© 2013-2026 wMeritum.pl