• Kontakt
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • Strona Główna
wMeritum.pl
Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
wMeritum.pl
Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
wMeritum.pl

Zwłoki mężczyzny w potoku. Trafiła na nie przechodząca obok kobieta

16 września 2020
policja

Fot.: Pixabay/arembowski

Tragiczne odkrycie w miejscowości Rupniów pod Limanową. Kobieta natrafiła na zwłoki mężczyzny w potoku. Okoliczności tragedii bada policja i prokuratura.

O tragicznym odkryciu w miejscowości Rupniów pod Limanową na terenie województwa małopolskiego informują portale limanowa.in oraz sadeczanin.info. Jak podają lokalne media, na zwłoki mężczyzny w potoku natrafiła przechodząca obok kobieta. Natychmiast zawiadomiła odpowiednie służby.

Na miejsce przybyli policjanci i służby ratunkowe. Podjęto akcję reanimacyjną, jednak 68-letniego mężczyzny nie udało się uratować. 

Na ten moment nie są znane przyczyny śmierci 68-latka. Śledztwo w tej sprawie prowadzi policja pod nadzorem prokuratury. W najbliższych dniach ma odbyć się sekcja zwłok mężczyzny.

Czytaj także: Kolejka wąskotorowa potrąciła mężczyznę. Prawdopodobnie zasnął na torach

Źr.: limanowa.in, sadeczanin.info

Tagi policjazwłoki

© 2013-2026 wMeritum.pl

Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
  • Kontakt
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • Strona Główna

© 2013-2026 wMeritum.pl