Makabryczne odkrycie w Ustce. Jak informuje radio RMF FM, przypadkowy przechodzień natrafił na walizkę w rzece. Gdy ją wyłowił odkrył, że w środku znajdują się poćwiartowane zwłoki człowieka.
RMF FM powołuje się na Głos Pomorza, który ustalił, że w walizce znaleziono częściowo poćwiartowane zwłoki mężczyzny.
„Policjanci pracują na miejscu odnalezienia zwłok w rzece na terenie Ustki. Mundurowi wykonują czynności pod nadzorem prokuratora” – informuje asp. Jakub Bagiński, oficer prasowy z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku, cytowany przez portal gp24.pl.
Służby prowadzą czynności wyjaśniające. Zaplanowano szczegółowe badania, w tym analizę DNA, która pomoże w ustaleniu tożsamości ofiary. Jednocześnie trwa poszukiwanie osób, które mogą coś wiedzieć o sprawie. Każda, nawet najmniejsza informacja, może okazać się kluczowa w ustaleniu, co dokładnie stało się w Ustce.
Na obecnym etapie policjanci nie wykluczają żadnego scenariusza.
Przeczytaj również:
- „To była demonstracyjna egzekucja”. Ekspert o motywie morderstwa siekierą na uczelni w Warszawie
- Nowe informacje ws. masakry na kampusie UW! Policja wydała oświadczenie
- Odnaleźli zwłoki 6-latka. Bardzo niejasne okoliczności
Źr. RMF FM