wMeritum.pl
wMeritum.pl
wMeritum.pl

Bramkarz Tottenhamu podpisał nową umowę

10 lipca 2014
Bramkarz Tottenhamu podpisał nową umowę

Fot. Wikimedia/Дмитрий Неймырок

Golkiper Tottenhamu Hotspur, Hugo Lloris, podpisał nowy kontrakt ze swoim dotychczasowym pracodawcą. Umowa Francuza z londyńskim klubem będzie obowiązywała przez następne pięć lat.

Parafowanie nowego kontraktu przez Llorisa ucina spekulacje o jego odejściu z klubu. Wcześniej mówiło się bowiem, że 27-letni golkiper może wrócić do swojej ojczyzny, a konkretnie do Paris Saint Germain, w którym miałby rywalizować o miejsce w bramce z Salvatore Sirigu.

Pozostanie na White Hart Lane uczestnika tegorocznych Mistrzostw Świata, to świetna wiadomość dla nowego szkoleniowca Kogutów Mauricio Pochettino. Lloris chwilę po podpisaniu umowy powiedział:

Czytaj także: TOP 10 wydarzeń weekendu na europejskich boiskach. Barca liderem La Liga, Roma lepsza od Lazio, a BVB od Schalke.

Rozmawiałem z władzami klubu i wiem, że klub w dalszym ciągu ma ambicje, aby walczyć o najwyższe cele. Przybycie Mauricio Pochettino jest dla mnie równie ważne. Zrobił na mnie duże wrażenie, to ambitny facet.

Hugo Lloris wzmocnił Tottenham w 2012 roku. Wcześniej występował w Olympique Lyon. Podczas swoich dotychczasowych występów na Wyspach Brytyjskich dał się poznać jako bardzo solidny bramkarz. W minionym sezonie rozegrał w barwach Spurs 45 spotkań. Grał także na tegorocznym mundialu, gdzie wraz z reprezentacją Francji dotarł do ćwierćfinału. Jest kapitanem drużyny narodowej.

źródło: Daily Mail
Fot. Wikimedia/Дмитрий Неймырок

Aby śledzić informacje sportowe na bieżąco zapraszamy na nasz fanpage:

Tagi AngliaFrancjaMundialpiłka nożnaPremier LeagueTottenham

© 2013-2026 wMeritum.pl