wMeritum.pl
wMeritum.pl
wMeritum.pl

Jest inwestor dla Wisły Kraków. Pochodzi z Kuwejtu

17 stycznia 2019
Jest inwestor dla Wisły Kraków. Pochodzi z Kuwejtu

Fot. Wikimedia/mi..

Cezary Kucharski, były agent Roberta Lewandowskiego, w rozmowie z serwisem sport.pl przyznał, że władze Wisły Kraków prowadzą rozmowy z nowym inwestorem.

Cezary Kucharski potwierdził, że włodarze Wisły Kraków rozmawiają z inwestorem, który mógłby przejąć klub. Były agent Roberta Lewandowskiego ujawnia, że potencjalny nabywca pochodzi z Kuwejtu. Dodaje jednak, iż więcej informacji ujawnić nie może.

„Zobaczymy, co z tego wyjdzie” – mówi i dodaje, że o szczegóły należy pytać Bogusława Leśnodorskiego, który „ogarnia” Wiśle kwestie prawne.

Czytaj także: Jarosław Królewski nadzieją Wisły Kraków? Biznesmen podbił internet!

Były prezes Legii w rozmowie ze sport.pl jest dość enigmatyczny. Przyznaje, że na to, aby mówić o konkretach jest zdecydowanie za wcześnie. Dodaje jednak, że oprócz inwestorów z Kuwejtu na pozyskanie Wisły chrapkę ma kilku innych potencjalnych nabywców.

Jarosław Królewski, prezes firmy Synerise, który zaangażował się w pomoc klubowi przyznaje, że nie chciałby, aby Wisła trafiła w niepożądane ręce. Dodaje jednocześnie, że na ten moment nie ma stuprocentowej pewności wobec żadnego z inwestorów.

„Nie chcemy w Wiśle inwestora, który zrobi jej krzywdę. A ja na razie wśród zainteresowanych nie widzę takiego, z którego byłbym zadowolony” – powiedział Królewski w rozmowie ze sport.pl.

LINK do źródła.

Czytaj także: Jarosław Królewski… świetnie gra w piłkę [WIDEO]

Tagi Cezary KucharskiinwestorWisła Kraków

© 2013-2026 wMeritum.pl