• Kontakt
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • Strona Główna
wMeritum.pl
Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
wMeritum.pl
Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
wMeritum.pl

Doda wygrała w sądzie z bankiem. Podała szczegóły: „Zaufałam bankowi”

6 maja 2021
doda

Fot. Flickr/ Fryta 73/ CC BY-SA 2.0

Doda poinformowała w mediach społecznościowych, że udało jej się w sądzie wygrać z bankiem Millenium. Dorota Rabczewska poinformowała, że przed laty zaciągnęła kredyt we frankach, bo namówili ją na to pracownicy banku w ramach „rekompensaty”.

„Wczoraj opadłam na podłogę windy i zaczełam płakać … ze szczęścia.Podobnie jak wielu innych kredytobiorców ja również dałam się złapać na oszustwo-kredyt frankowy” – pisze Doda na swoim profilu na Facebooku. Popularna wokalistka poleciła również, aby obejrzeć film „Banksterzy” opowiadający właśnie o frankowiczach.

Rabczewska wspomina okoliczności zaciągnięcia kredytu. „W 2008 roku bank Millennium chcąc rzekomo zadośćuczynić mi ujawnianie i sprzedanie moich danych osobowych przez jednego z ich pracowników do tabloidu, w ramach ugody i „rekompensaty” zaproponował mi kredyt na „szczególnie atrakcyjnych dla mnie warunkach”– był to „tani i bezpieczny” kredyt frankowy” – wspomina Doda. „Jako młoda dziewczyna ZAUFAŁAM BANKOWI” – przyznała.

Czytaj także: Taniec Roksany Węgiel krytykowany. Widzowie piszą do TVP: „Promowanie nagości i erotyki” [WIDEO]

„Ryzyko wbrew zapewnieniom banku okazało się jednak ogromne-mój dług wobec banku z powodu różnic kursowych zwiększył się ponad dwukrotnie!” – pisze Doda. „Mimo iż jak każdy płace co miesiąc.Od 13 lat kilkanaście tysięcy złotych bez względu czy gram koncerty czy nie (jak w przypadku pandemii)” – dodaje.

Doda wygrała w sądzie

Piosenkarka podkreśliła, że jej proces trwał 5 lat i zaczął się, gdy frankowicze raczej przegrywali takie spory. „Od samego początku bank Millennium dawał mi odczuć, że nie mam szans w sądzie. Nie zgadzał się również na zawarcie żadnego porozumienia które chociaż w minimalnym stopniu przywracałaby uczciwe zasady spłaty kredytu” – pisze Doda.

Czytaj także: Awantura w TVN24. Posłanka Lewicy o dziennikarzu: „Rozmawiałam dziś z wściekłym rzecznikiem KO” [WIDEO]

Sąd orzekł na korzyść Rabczewskiej i uznał umowę z bankiem za nieważną. „Sąd uznał, że pracownicy banku zachowali się wobec mnie nieetycznie i nieuczciwe.Nie poinformowano mnie o ryzyku walutowym ani o niebezpiecznych dla mnie mechanizmach kredytowych powodujących że dług może wzrastać w sposób nieograniczony” – poinformowała Doda.

Źr. facebook

Tagi bankdoda

© 2013-2026 wMeritum.pl

Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
  • Kontakt
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • Strona Główna

© 2013-2026 wMeritum.pl