• Kontakt
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • Strona Główna
wMeritum.pl
Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
wMeritum.pl
Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
wMeritum.pl
Strona Główna Kultura Filmy

„Fantastyczne zwierzęta…” – są już pierwsze informacje o kolejnej części filmu

16 lipca 2016
Kategorie: Filmy, Kultura, Wiadomości, Wiadomości ze Świata
„Fantastyczne zwierzęta…” – są już pierwsze informacje o kolejnej części filmu
UdostępnijPodaj dalejUdostępnijWyślij

Chociaż dopiero na listopad zaplanowana została premiera filmu „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”, już teraz pojawiają się pewne informacje o jego kolejnej części. Na ten temat wypowiedział się reżyser, David Yates. 

Film „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” zadebiutuje w kinach 18 listopada 2016 roku. Opowie o Newcie Skamandrze (Eddie Redmayne), autorze tytułowego podręcznika, z którego Harry Potter korzystał podczas zajęć z Opieki nad Magicznymi Stworzeniami.

Kolejna część produkcji zaplanowana jest na 16 listopada 2018 roku. Jak zdradził reżyser filmu, David Yates, scenariusz sequela jest już gotowy i poprowadzi historię w inną stronę.

Czytaj także: Film \"Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć\" doczeka się pięciu części [WIDEO]

Widzieliśmy już scenariusz do drugiej części i mogę powiedzieć, że skieruje on historię na całkiem nowy kurs – musi tak być, nie chcemy się powtarzać

– mówił. Dodał również, że kolejna część przyniesie ze sobą nowych bohaterów.

W sequelu poznamy nowych bohaterów, jako że autorka wciąż rozwija uniwersum Harry’ego Pottera. To będzie bardzo interesujące, szczególnie biorąc pod uwagę miejsce, z którego zaczynaliśmy. Rowling ma mnóstwo pomysłów, tworzy bez żadnych problemów

– powiedział David Yates.

Czytaj także: Aktorska „Piękna i Bestia” – pierwszy plakat zachwyca

Źr.: NaEkranie.pl
Fot.: Youtube/Warner Bros. Pictures

Tagi filmsequel
UdostępnijTweetUdostępnijWyślij

© 2013-2026 wMeritum.pl

Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
  • Kontakt
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • Strona Główna

© 2013-2026 wMeritum.pl