• Kontakt
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • Strona Główna
wMeritum.pl
Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
wMeritum.pl
Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
wMeritum.pl
Strona Główna Polecane

Filip Chajzer spróbował na antenie potrawy ze świerszczy. Jego reakcja mówi wszystko [WIDEO]

7 lutego 2023
Kategorie: Polecane, Wiadomości, Wiadomości z Polski
Filip Chajzer
UdostępnijPodaj dalejUdostępnijWyślij

W programie „Dzień dobry TVN” doszło do zaskakującej sytuacji. Filip Chajzer, jeden z prowadzących, spróbował potrawy na bazie mąki ze świerszczy. Jego reakcja mówi wszystko.

Niedawno media obiegła informacja, że Unia Europejska zezwoliła na wprowadzenie do obrotu krajów Unii Europejskiej produktów spożywczych, które powstały z mąki ze świerszcza domowego. Rozmawiano o tym w programie TVN „Dzień dobry TVN”, którego jednym z prowadzących jest Filip Chajzer.

W trakcie programu śniadaniowego jak zwykle odbywało się gotowanie na żywo. Kucharz przygotowywał potrawę na bazie, a jakże, mąki ze świerszczy. Gdy ta już była gotowa, zaprosił prowadzących, w tym wspomnianego Chajzera, do skosztowania wypieku.

?Zapisy rozporządzenia @EUinPL z 3 stycznia 2023 r. są manipulowane i podawane bez kontekstu.

?#mąka ze ?świerszczy została przebadana, a na produktach, które mają ją w składzie, zamieszczona będzie odpowiednia informacja.⤵️https://t.co/jWBJgzazVc

— #WłączWeryfikację (@WeryfikacjaNASK) February 6, 2023

Dziennikarz oczywiście ochoczo przystał na propozycję, jednak jego zetknięcie z nietypową i dość egzotyczną w Polsce kuchnią, było wyjątkowo brutalne. Świadczy o tym wyraz twarzy Chajzera.

Filip Chajzer spróbował potrawy na bazie świerszczy. Jego mina mówi wszystko

Na nagraniu widzimy, jak Filip Chajzer próbuje potrawy, a następnie… mocno się krzywi. Mężczyzna stoi przy stole i ma wyraźny problem z przełknięciem jedzenia, które właśnie dostał do ręki.

– W TVN narracja o „pysznej” mące ze świerszczy się sypie. Prowadząca o mące mówi: „błoto z cukrem” a prowadzący żartuje, że „dla chrupkości można dodać gruzu” – napisano na profilu Konfederacji, która umieściła nagranie w serwisie Twitter.

W TVN narracja o „pysznej” mące ze świerszczy ?się sypie. Prowadząca o mące mówi: „błoto z cukrem” a prowadzący żartuje, że „dla chrupkości można dodać gruzu”. ?

Przypominamy, że Komisja Europejska wydała zgodę na wejście produktu do sklepów… pic.twitter.com/rWX6XYRN8H

— Konfederacja (@KONFEDERACJA_) February 6, 2023

Przeczytaj również:

  • Paweł Wawrzecki to gwiazda polskich seriali. Co się z nim dzieje?
  • Anita Nowicka z „Sanatorium Miłości” o szokującej randce. „Kazał sobie za to zapłacić”
  • Wdowa po legendarnym „Znachorze” przerywa milczenie. Zwróciła się do twórców z Netfliksa
Tagi dzień dobry tvnFilip ChajzerTVN
UdostępnijTweetUdostępnijWyślij

© 2013-2026 wMeritum.pl

Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
  • Kontakt
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • Strona Główna

© 2013-2026 wMeritum.pl