wMeritum.pl
wMeritum.pl
wMeritum.pl

Firma apeluje o zwrot skarpetek z postacią z popularnej bajki. Zawierała substancje rakotwórcze!

5 września 2017
Firma apeluje o zwrot skarpetek z postacią z popularnej bajki. Zawierała substancje rakotwórcze!

Niedozwoloną substancję, która znajduje się na liście substancji rakotwórczych zawierała skarpetka dla dzieci. Znajdowała się na niej podobizna Anny z popularnej bajki „Kraina Lodu”.

Para skarpetek znajdowała się w komplecie z dwiema innymi parami. Wszystkie zawierały postacie z popularnej bajki „Kraina Lodu”. Substancja znajdująca się na liście substancji rakotwórczych znajdowała się jedynie z parze zawierającej podobiznę jednej z bohaterek – Anny.

Produkt znajdował się w ofercie firmy Lindex, która posiada dwa sklepy na terenie Wielkiej Brytanii. Teraz prosi ona o zwrot zakupionych produktów, zaznaczając że chodzi o trzypak skarpet o numerze: 833 7410285 5170 1611. „Aby zachować bezpieczeństwo, prosimy wszystkich klientów, którzy zakupili te skarpety o ich zwrot w najbliższym sklepie Lindex” – czytamy w komunikacie.

Czytaj także: Te same produkty, inny skład. UOKiK porównał jakość żywności w sklepach w Polsce i Niemczech

Firma wyraziła również ubolewanie, że nie zostały dopełnione obowiązki w zakresie kontroli produktu. „Ubolewamy nad tym, że doszło do nieprawidłowo przeprowadzonej kontroli materiałów, z których wykonano skarpetki” – czytamy.

Czytaj także: Nowy iPhone, Apple Watch i otwarcie na rynek gier? Apple zapowiada historyczną konferencję!

Źr.: Wprost.pl
Fot.: YouTube/Walt Disney Animation Studios

Tagi wycofanie

© 2013-2026 wMeritum.pl