• Kontakt
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • Strona Główna
wMeritum.pl
Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
wMeritum.pl
Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
wMeritum.pl
Strona Główna Sport Piłka nożna

Jacek Magiera: Pierwsze doniesienia o Guilherme nie są zbyt optymistyczne. Chcemy to potwierdzić dokładnymi badaniami

18 sierpnia 2017
Kategorie: Piłka nożna, Sport
Jacek Magiera: Wiemy, że Legia będzie grała lepiej. Rytm meczu, intensywność, to będzie lepsze
UdostępnijPodaj dalejUdostępnijWyślij

Trener Legii Warszawa potwierdził, że kontuzja, którą doznał Guilherme w trakcie meczu z Sheriffem Tyraspol może okazać się poważna i wykluczyć Brazylijczyka na kilka spotkań. Na razie będzie przechodził badania.

–  W meczu przeciwko Wiśle Płock na pewno nie zagra Guilherme. Dzisiaj miał rezonans magnetyczny i o 14 będziemy znali szczegóły. Pierwsze doniesienia nie są zbyt optymistyczne, natomiast chcemy to potwierdzić dokładnymi badaniami. Po tomografii komputerowej też jest Adam Hlousek, który wczoraj dwa razy zderzył się z zawodnikami przeciwnej drużyny, jest podejrzenie wstrząśnienia mózgu – przyznał Jacek Magiera.

Następnie szkoleniowiec warszawskiej Legii kontynuował temat nieobecności pozostałych piłkarzy. – Niemożliwy jest występ Kuby Czerwińskiego i Miroslava Radovicia, który przejdzie operację. Nie będzie też Michała Kopczyńskiego, który wczoraj rano miał 40 stopni gorączki. Także na dzisiaj to nie człowiek, który nadaje się do funkcjonowania w sporcie, ale zaradzimy temu. Zrobimy wszystko, aby drużyna pojechała do Płocka i dobrze się tam zaprezentowała – powiedział optymistycznie Magiera.

Czytaj także: Besnik Hasi przed meczem z Wisłą Płock

Mecz z Wisłą Płock odbędzie się w najbliższą niedzielę o 15:30. Gospodarzem spotkania będą płocczanie.

Źródło: Legia Warszawa

Tagi konferencjalegiaMagierapiłka nożnasport
UdostępnijTweetUdostępnijWyślij

© 2013-2026 wMeritum.pl

Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
  • Kontakt
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • Strona Główna

© 2013-2026 wMeritum.pl