Bardzo ciekawa informacja pojawiła się w sprawie Jona Jonesa. Otóż okazało się, że mistrz UFC w wadze półciężkiej zakończył już terapię odwykową.
Przypomnijmy. „Bones” ogłosił, że idzie do kliniki uzależnień z powodu jego problemów z kokainą. Cała sprawa wyszła na jaw, gdy po walce z Danielem Cormierem przyszły wyniki badań antydopingowych zrobionych na miesiąc przed walką. Okazało się, że u 27-latka wykryto kokainę. Decyzję najlepszego zawodnika MMA na świecie pochwalał prezydent UFC – Dana White.
Terapia jednak nie potrwała zbyt długo, gdyż Jones zakończył leczenie po 24 godzinach od jej rozpoczęcia. – Cieszę się, że to spotkało Jona i od razu położyło temu kres – powiedziała matka fightera. – Ja i mój mąż uważamy to za błogosławieństwo Boga, że nasze dziecko mogło otrzymać pomoc i mogło dowiedzieć się, że pomoc jest mu potrzebna zanim nie przytrafi się coś gorszego – dodała.
Czytaj także: Jon Jones uzależniony od kokainy!
![Krzysztof Stanowski bezlitosny dla dwóch dziennikarek TVP. To nagranie błyskawicznie zyskuje popularność [WIDEO]](https://wmeritum.pl/wp-content/uploads/2025/04/Krzysztof-Stanowski-1.jpg)
![Niebywała sytuacja w polskiej ekstraklasie. Piłkarz wyszedł na zmrożoną murawę… na bosaka [WIDEO]](https://wmeritum.pl/wp-content/uploads/2026/02/Sergi-Samper.jpg)
![Trump szokuje. „Chiny przejmą Kanadę” [WIDEO]](https://wmeritum.pl/wp-content/uploads/2026/02/Chiny.jpg)




