Czwartkowa porażka Legii Warszawa w 1/16 finału Ligi Europy to jednocześnie kolejny dobry występ Michała Pazdana. Jego mina uchwycona pod koniec spotkania mówi naprawdę wiele.
Niewiele zabrakło, a Legia Warszawa mogłaby pokonać Ajax Amstedram. Po bezbramkowym remisie w pierwszym spotkaniu apetyty kibiców na pewno urosły. Niestety, dzięki bramce Nicka Viergevera w 49 minucie to Ajax wygrał dwumecz i zagra w 1/8 finału.
Pod koniec spotkania udało się uchwycić minę obrońcy Legii Warszawa, Michała Pazdana. Mówi ona bardzo wiele o dyspozycji Legii Warszawa w tym spotkaniu. Nie zabrakło również porównań słynnej miny z różnymi postaciami. Najsłynniejsza z nich to postać z obrazu „Krzyk” Edwarda Muncha. Inni porównują minę Pazdana to słynnej miny Kevina z filmu „Kevin sam w domu”.
Czytaj także: Mateusz Wieteska strzela \"samobója\". Legia Warszawa traci mistrzostwo?
Wpisy z Twittera przedstawiające wynalazki Internautów można zobaczyć poniżej.
#Krzyk pic.twitter.com/BpwqFe3xtU
— FotoPyK (@FotoPyK) February 23, 2017
@FotoPyK albo tak: ⬇️?@Pazdekk pic.twitter.com/lOxL1vr0Y7
— Artur Żmuda (@Artheq) February 23, 2017
Czytaj także: Legia Warszawa po walce odpada z Ligi Europy!




![Wojewódzki zapytał Tuska, gdzie wyjedzie, gdy wygra PiS. Odpowiedź może zaskoczyć. „Niem…” [WIDEO]](https://wmeritum.pl/wp-content/uploads/2025/10/Donald-Tusk.jpg)


