• Kontakt
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • Strona Główna
wMeritum.pl
Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
wMeritum.pl
Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
wMeritum.pl

Oficjalnie: Kolejny transfer Lecha Poznań

23 czerwca 2015
T-Mobile Ekstraklasa: Lech Poznań rozbił Piasta Gliwice

Zbrojeń mistrza Polski przed eliminacjami do fazy grupowej Ligi Mistrzów ciąg dalszy. Tym razem klub z Poznania poinformował za pośrednictwem swojego serwisu internetowego o pozyskaniu ghańskiego pomocnika  – Abdula Aziza Tetteha. Długość kontraktu wynosi trzy lata.

Tuż po podpisaniu kontraktu na stronie internetowej Lecha Poznań pojawiła sie wypowiedź wiceprezesa klubu Piotra Rutkowskiego: – Pozyskanie Tetteha było dla nas jednym z priorytetów na to okienko transferowe. Obserwowaliśmy go od dłuższego czasu, na żywo oglądali go zarówno asystenci jak i pierwszy trener. Jest bardzo silnym zawodnikiem o dużym potencjale technicznym – zapowiedział jeden z włodarzy „Kolejorza”.

Od kilku tygodni w mediach temat transferu Tetteha do mistrza Polski był obecny, ale nadal nie było potwierdzenia ze strony Lecha. Istniały pogłoski, że pomocnik ma podpisać kontrakt w minioną sobotę, lecz formalności się nieco wydłużyły i dopiero we wtorek Afrykańczyk mógł zostać oficjalnie zaprezentowany. 25-letni Tetteh będzie prawdopodobnie walczył o miejsce w składzie z młodym Karolem Linettym.

Czytaj także: Podsumowanie rundy jesiennej - Ekstraklasa 2013/2014

Jest to już trzecie poważne wzmocnienie składu Lecha przed najbliższym sezonem. Wcześniej Lechici pozyskali Marcina Robaka z Pogoni Szczecin, a także Dariusza Dudkę z Wisły Kraków.

Źródło: lechpoznan.com
Fot. Szymon Starnawski

Tagi Lech Poznańpiłka nożnaPolska]sportt-mobile ekstraklasatransfer

© 2013-2026 wMeritum.pl

Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
  • Kontakt
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • Strona Główna

© 2013-2026 wMeritum.pl