• Kontakt
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • Strona Główna
wMeritum.pl
Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
wMeritum.pl
Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
wMeritum.pl
Strona Główna Sport Siatkówka

Pawłow nie zagra do końca sezonu

1 marca 2015
Kategorie: Siatkówka, Sport
Dotknięcie siatki znów zakazane!
UdostępnijPodaj dalejUdostępnijWyślij

Rosyjski klub grający w Superlidze – Gubernia Niżny Nowogrod ma spory problem. Ich atakujący – Nikołaj Pawłow, nie pomoże im już w tym sezonie. Powodem jego absencji jest kontuzja kolana.

Na pewno jest to spora strata dla klubu, przed ktróym stoi teraz najważniejsza faza sezonu. Rozczarowania nie kryje trener Guberni – Plamen Konstantinov.

Nie możemy już liczyć na Pawłowa do końca tego sezonu, ponieważ ma poważny problem z kolanem. Nie myślę o tym, że on szybko wróci do formy i będzie grać na dobrym poziomie. Przez ten uraz opuścił prawie cały sezon. To ogromna strata dla nas. Pawłow to jeden z naszych kluczowych graczy. Myślę, że nie obejdzie się bez operacji. Każde obciążenie kolana powoduje, że zbiera się w nim płyn.

Czytaj także: Lyneel: Wiele słyszałem o Polsce

Źródło: rsport.ru
Fot.: Patryk Głowacki/wMeritum.pl

Tagi superliga'
UdostępnijTweetUdostępnijWyślij

© 2013-2026 wMeritum.pl

Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
  • Kontakt
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • Strona Główna

© 2013-2026 wMeritum.pl