Policjanci hrubieszowskiej drogówki zatrzymali dziś 20-letniego kierowcę BMW, który pomimo sygnałów do zatrzymania przejechał przez tory tuż przed nadjeżdżającym pociągiem. Jak się okazało, mężczyzna przewoził w pojeździe kilkuletnie dziecko. Policjanci ukarali kierowcę mandatem i punktami karnymi.
W środę 10 kwietnia poranka w miejscowości Terebiń policjanci hrubieszowskiej drogówki zatrzymali 20-letniego kierowcę BMW. Jak ustalono, mężczyzna ignorując polecenia do zatrzymania wydawane przez uprawnionego do kierowania ruchem dróżnika, nie zatrzymał się przed przejazdem kolejowym i przejechał przez tory bezpośrednio przed nadjeżdżającym pociągiem. Sytuację zaobserwowali Policjanci ruchu drogowego prowadzący w tej okolicy kontrole drogowe.
Przejechał tuż przed nadjeżdżającym pociągiem. 20-latek ukarany
Po zatrzymaniu okazało się, że kierowca auta zignorował podawane sygnały do zatrzymania, a dodatkowo w swoim aucie przewoził kilkuletnie dziecko. Za popełnione wykroczenie w ruchu drogowym policjanci ukarali 20-latka mandatem karnym w wysokości 500 zł oraz 6 punktami karnymi.
Czytaj także: Jest stanowisko policji ws. zatrzymania orszaku weselnego! Wiemy, dlaczego doszło do interwencji
Czytaj także: Najwyższe oceny końcowe dla każdego ucznia? Zaskakująca deklaracja
Źródło: policja.pl
![Minister Żurek w programie na YouTube. „Przejechał pan prawie po tej pani!” [WIDEO]](https://wmeritum.pl/wp-content/uploads/2026/01/zurek.png)

![Tak Karola Nawrockiego przywitał prezydent Litwy. Do sieci trafiło nagranie [WIDEO]](https://wmeritum.pl/wp-content/uploads/2026/01/Nawrocki-4.png)




