Kosiniak-Kamysz pożegnał zmarłego żołnierza ugodzonego nożem. Takiej reakcji się nie spodziewał! „To jest Wasza wina!”
Władysław Kosiniak-Kamysz pożegnał zmarłego żołnierza ugodzonego nożem na polsko-białoruskiej granicy. Na szefa polskiego MON spadła ogromna krytyka ze strony internautów. ...














![Czołowy polityk KO tłumaczy się ze zdjęcia z Kacprzykiem. „Nie znam go zbyt dobrze” [WIDEO]](https://wmeritum.pl/wp-content/uploads/2026/06/Arlukowicz-120x86.jpg)
