Wyjątkowo tragiczny w skutkach okazał się wypadek, do jakiego w nocy doszło na Opolszczyźnie. Trzy osoby zginęły na miejscu po tym, jak samochód osobowy roztrzaskał się na drzewie. W zdarzeniu uczestniczyła jeszcze jedna osoba.
W nocy z soboty na niedzielę między miejscowościami Korfantów a Przydroże Wielkie w województwie opolskim nastąpił wyjątkowo tragiczny wypadek. Wstępne ustalenia policji, które przedstawia Interia, wskazują, że kierowca audi stracił panowanie nad pojazdem i rozbił się na przydrożnym drzewie.
Przedstawiciele miejscowego OSP poinformowali, że samochodem podróżowały cztery osoby. Niestety trzy z nich zginęły na miejscu. Czwarty z poszkodowanych z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala.
Na miejscu pracowało siedem jednostek straży pożarnej, a także ratownicy. Dokładne przyczyny wypadku ustali policja pod nadzorem prokuratora.
Sprawę szczegółowo wyjaśniają śledczy.
Przeczytaj również:
- Ujawniono okoliczności młodziutkiego księdza z Pyskowic. „Był sam”
 - Biedronka: szokujące sceny w sklepie. Policja zdecydowała się pokazać nagranie [WIDEO]
 - 13-latek utonął w przydomowym basenie. Tragedia na Lubelszczyźnie
 
Źr. Interia; facebook
	    	




![Tusk pokazał nagranie: „Tak skończy każdy wrogi dron” [WIDEO]](https://wmeritum.pl/wp-content/uploads/2025/11/Tusk.jpg)

