wMeritum.pl
wMeritum.pl
wMeritum.pl

Oto sposób na przestępczość imigrantów. Trzaskowski zaostrza kurs!

18 lutego 2025
trzaskowski

Fot. YouTube screen

Rafał Trzaskowski zwraca uwagę na nowy problem społeczny w Polsce. – Ja jako prezydent miasta dostaję mnóstwo tego typu raportów od wielu miesięcy, że ta przestępczość rośnie – powiedział na antenie Polskiego Radia 1. Prezydent Warszawy wskazał też rozwiązanie.

Wielu komentatorów zauważa, że Rafał Trzaskowski od początku kampanii wyborczej przyjął pozycje centrowe, konserwatywne. Kandydat na prezydenta praktycznie nie wypowiada się w tematach światopoglądowych. Wiele za to mówi np. o imigrantach.

Trzaskowski ma sposób na przestępstwa wśród imigrantów: Widzimy pewnego rodzaju trendy

Trzaskowski uważa, że Polska powinna dbać o szczelność i bezpieczeństwo granic. Ostatnio okazało się, że jest również za zdecydowanymi działaniami państwa wobec przestępców z zagranicy. Poinformował o tym po pytaniu na antenie Polskiego Radia 1, o to, czy powinniśmy zwiększyć liczbę deportacji z Polski, a państwo powinno być ostrzejsze w stosunku do przestępców-imigrantów.

– Całkowicie tak! Ja jako prezydent miasta dostaję mnóstwo tego typu raportów od wielu miesięcy, że ta przestępczość rośnie. Na razie to są niewielkie liczby, Warszawa jest miastem bezpiecznym, ale widzimy pewnego rodzaju trendy jeżeli chodzi o naszych gości, głównie ze wschodu – oświadczył.

Przeczytaj również:

  • Sondaż. Mentzen notuje duży wzrost poparcia. Kto w drugiej turze?
  • Sensacyjny zwrot ws. pochodzenia COVID-19. Są nowe wyniki badań z USA
  • Policja przyjmie do pracy obcokrajowców? Trwa analiza
Tagi deportacjeprzestępstwaRafał Trzaskowski

© 2013-2026 wMeritum.pl