Pewna Polka nie będzie dobrze wspominać pobytu na Majorce. W jednym z lokali padła ofiarą napaści i pobicia. Na miejsce wezwano policję. Sprawa swój finał znajdzie w sądzie.
Do groźnego zdarzenia doszło w jednym z lokali w El Arenal leżącym na południe od Palmy, stolicy Balearów. Jak informuje radio RMF FM, powołujące się na lokalne media, do napaści doszło w poniedziałek. Polka siedziała przy stoliku w jednym z lokali. W pewnym momencie przy sąsiednim stoliku usiadły trzy turystki z Wielkiej Brytanii.
Pijane kobiety najpierw obrażały słownie Polkę, śmiały się z niej, a później przeszły do czynów i zaczęły ją bić. Na niepokojącą sytuację szybko zareagował jeden z kelnerów, mężczyzna zawiadomił też policję.
Niebawem na miejscu pojawił się patrol policji. Polka opisała przebieg zdarzenia. Swoją wersję przedstawiły również Brytyjki.
Polka zapowiedziała, że nie odpuści tego zdarzenia. Sprawa swój finał znajdzie zatem w sądzie.
Przeczytaj również:
- Zamordowano 16-letnią Maję: Wiadomo kim jest podejrzany. Są nowe informacje
- Był przełożonym człowieka, który zabił lekarza w Krakowie. Ujawnia, co robił. „Zdarzało się”
- Spotkanie Nawrockiego z Trumpem. Fala komentarzy w sieci: „Ciężki poranek w sztabie Trzaskowskiego”
Źr. RMF FM