wMeritum.pl
wMeritum.pl
wMeritum.pl

Tragedia nad urokliwym jeziorem. „Nagle zniknęła”

7 lipca 2024
niedziegiel

Fot. Wikimedia/Andrzej Hajdas

Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie przekazała dramatyczną informację. Nad jeziorem Niedzięgiel w Wielkopolsce doszło do prawdziwej tragedii.

Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie podaje, że funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie w sobotę ok. godziny 16. Przekazano, iż podczas kąpieli w jeziorze nagle pod taflą wody zniknęła nastolatka. Wcześniej dziewczyna pływała na rowerze wodny i zdecydowała się wskoczyć do wody bez kapoku.

– Dzisiaj o godzinie 15.50 otrzymaliśmy zgłoszenie o nastolatce, która podczas kąpieli w jeziorze nagle zniknęła pod powierzchnią wody. Wcześniej jak się okazało nastolatka wraz z innymi osobami wypłynęła na jezioro na rowerku wodnym, po czym w pewnym momencie, bez kapoku wskoczyła do jeziora – pisali w sobotę policjanci.

Ratownicy MOPR natychmiast rzucili się do pomocy i wyciągnęli nieprzytomną dziewczynę na brzeg. Niestety, nie udało im się uratować. – Ratownicy WOPR wyciągnęli nieprzytomną dziewczynę na brzeg. Podjęta długa akcja reanimacyjna nie przyniosła rezultatu – czytamy na profilu Komendy Policji w Gnieźnie.

Obecnie ustalane są przyczyny dramatycznego w skutkach zdarzenia. Zajmuje się tym prokuratura.

Przeczytaj również:

  • Będzie przełom? Kosiniak-Kamysz zmienia zdanie ws. związków partnerskich: „Władek dojrzał”
  • Zaskakujące informacje ws. stanu zdrowia Łukaszenki! Przełomowe doniesienia
  • Robią to nagminnie nad polskim morzem. Turyści obrzydzeni, biją na alarm
Tagi 17-latkajeziorowielkopolska

© 2013-2026 wMeritum.pl