O Redaktorze

Krzysztof Mazur

Redaktor działu "Sport" i "Wiadomości". Z wMeritum.pl związany od maja 2015 roku.

 • Olga

  Historia jest Historią czasu nie cofniemy, możemy tylko uczyć i nie powtarzać błędów. Bardzo dobrze, że film wreszcie powstał. Ja idę na film jestem bardzo ciekawa jak historia została w filmie pokazana.

 • Ellene

  Już teraz trochę przeraża mnie ten film. Tyle wokół tego kontrowersji. Trudny temat, z którym mógł zmierzyć się tylko ktoś taki jak Smarzowski ;)

 • dziadekjam

  Ten film powinien powstać znacznie wcześniej zanim Polska zangażowała się w wspieranie Ukrów i skonfliktowała się z tego powodu z Rosją. Polacy powinni sobie wreszcie uświadomić, że pojednanie z banderowskimi pomiotami jest niemożliwe i przestać ich głaskać „przytulać” w Polsce. Ukrainiec, jak żmija na piersi – ogrzeje się twoim ciepłem i jak dojdzie do siebie, to ukąsi.

 • Kasia Nowak

  Mam nadzieję, ze będzie tak jak mówi Smarzowski, że ten film będzie mostem a nie murem pomiędzy dwoma nacjami…

 • Aleksandra

  Szczerze to nie spodziewałam sie pozytywnych opinii Ukraińców. Każdy sie wypiera historii :( a ważne żeby wyciągać wnioski na przyszłość. Film dla nas jest bardzo ważny i dobrze, że wreszcie głośno mówi sie o Wołyniu.

 • Michał Kwiatkowski
 • Kamila

  Wołyń
  http://filmowa-baza.pl/A1/8b6edebaf3/1d717919

  Film raczej dla ludzi o mocnych nerwach, ale pokazuje prawdziwą historie.

 • andrusza

  dla tego teraz wybijają ich w donbasie , każdy będzie miał oddane za to co zrobił ,tak w życiu jest.

 • Ireneusz Gębarowski

  Tak jak my wypieramy się prawdy o tym co działo się w miasteczkach i wsiach Podlasia latem 1941 roku , prawdy o szmalcownikach , chłopach rządnych zysku tak i Ukraińcy będą do końca zaprzeczać. Choć są to sprawy nieporównywalne i nie były inspirowane przez państwo podziemne to warto sie nad tym zadumać

 • Ireneusz Gębarowski

  Jest tylko pytanie dlaczego ten film mimo „dojnej zmiany” miał problemy z budżetem . To wstyd dla jakiejkolwiek władzy a tym bardziej tej pseudo patriotycznej. Szacunek dla reżysera. Już w tej chwili wszedł do panteonu polskich reżyserów. Dziś umarł mistrz :( , miejmy nadzieje ze rodzi się nowy .

 • qwjrewhjk

  wiecie co? jebią nas komentarze ukraincow :) ukraincy to psy zawsze tak bylo i nic sie nie zmienia i zawsze beda robic u nas na zmywaku za miske kartofli.

 • pająk

  Film też ukazuje Polska głupotę.Bóg obdarza młodych ludzi miłością a wspaniałomyślność ojca sprawia że miłość poszła za krowę ,konia i ziemię…Patologia.W kwestii siostry której łeb odrąbał jakiś rozgoryczony Polaczek ,,Bo za ruskiego wyszła,, to też patologia.Powinni im usta zszyć by nauczyliu sie mówić czerpiąc tlen nosem.Bo pierdolili jak Ci w Sejmie..

 • jzk

  Dlaczego nikt się nie zastanowi, że przede wszystkim mordowano dzieci i kobiety.
  I czy można ich nazywać Ukraińcami albo Polakami, przecież to najgorsi zwyrodnialcy!!!
  A potem na grobie zamordowanych dzieci umieszcza się napis – zmarli tragicznie – tak jak w Terce. Niestety człowiek jest z gruntu ZŁY!!!

 • Polka

  Skoro Ukraincy sa dumni z banderowcow,ze w tak okrutny sposob wymordowali tylu Polakow,uwalniajac ich spod polskiej „okupacji”,dlaczego tylu z nich przyjezdza do Polski
  po lepsze jutro?To,do czego byli zdolni Ukraincy ,przeraza i odbiera wiare w czlowieka.
  To zalosne ,ze czlowieka takiego jak bandera/celowo pisze z malej litery/czcza jako bohatera narodowego-wystarczy przeczytac jego zyciorys-to uwlacza calej Ukrainie.
  Ukraina pozbyla sie Polakow i gdzie jest teraz?

© 2013-2018 wMeritum.pl, projekt i realizacja: Media Machine - Tworzenie stron www, pozycjonowanie, grafika i wiele więcej

REKLAMA