wMeritum.pl
wMeritum.pl
wMeritum.pl

Maciej Orłoś pokazał pierwsze takie zdjęcie od 8 lat. „To nie jest fotomontaż”

4 stycznia 2024
Maciej Orłoś

Fot. YouTube/Maciej Orłoś

Maciej Orłoś wraca do telewizji? Prezenter podgrzał spekulacje zamieszczając wymowne zdjęcie w sieci. „To nie jest fotomontaż” – przekonuje zaskoczonych internautów.

Maciej Orłoś był przez lata związany z TVP. W Telewizji Polskiej występował jako prezenter „Teleexpressu”. Osiem lat temu zniknął z ekranu. Jednak w ostatnim czasie, na fali zmian w mediach publicznych, zaczęto spekulować o jego możliwym powrocie.

Maciej Orłoś powróci do TVP? Prezenter pokazał wymowne zdjęcie

Ostatnio prezenter sam podgrzał atmosferę, publikując wpis w mediach społecznościowych. „To nie jest fotomontaż. Dziś próby, jutro o 17 pierwszy po przerwie Teleexpress. Do zobaczenia” – zapowiedział. Za jego plecami pojawił się napis „Teleexpress”.

To nie jest fotomontaż. Dziś próby, jutro o 17 pierwszy po przerwie Teleexpress. Do zobaczenia ????? pic.twitter.com/92jbWjnQLS

— Maciej Orlos (@MaciekOrlos) January 3, 2024

Wielu internautów gratuluje powrotu. Jednak nie wszyscy. Zaniepokojony sytuacją jest m.in. Samuel Pereira. „A dlaczego robicie z innego studia? To niegospodarność. Kto się pod taką decyzją podpisał? Niewpuszczanie ludzi do pracy na Placu i łamanie praw pracowniczych setkom ludzi też będzie rozliczone” – zapytał.

Co ciekawe, o powrocie prezentera spekulowano już wcześniej.

Media informują o powrocie Macieja Orłosia do TVP. Ma poprowadzić "Teleexpress".

Wśród "powracających" nazwisk ma być także Dariusz Szpakowski. pic.twitter.com/90bUGAdFR2

— KSIĄŻĘ PÓŁKRWI (@batofthedungeon) December 22, 2023

Przeczytaj również:

  • Justyna Kowalczyk komentuje zmiany w TVP! Ludzie są w szoku
  • Gwałtowna zmiana w TVP. Robert Mazurek brutalnie… o obu stronach
  • Dziwna scena podczas Sylwestra z Dwójką TVP. Kammel złożył zaskakujące życzenia
Tagi Maciej OrłośTeleexpressTVP

© 2013-2026 wMeritum.pl