Opłata audiowizualna wynosząca 15 zł będzie doliczona do rachunku za prąd
Wiceminister kultury, Krzysztof Czabański poinformował w jaki sposób będzie pobierana opłata audiowizualna, mająca zastąpić obecnie istniejący abonament radiowo-telewizyjny. Poborem tej opłaty...













![Partia KORWiN prezentuje „Dobry rząd”. „Dyskutujemy, jak przebudować Polskę” [WIDEO]](https://wmeritum.pl/wp-content/uploads/2015/09/janusz-korwin-mikke.jpg)