O Redaktorze

 • Cały Naród Wspiera PiS

  Kierowca Twój wróg!!!

  • Piotr Sobolewski

   Automobilista to prawie cyklista. A nie będzie cyklista pluł nam w twarz !!!!! AAAA HOJ Przygodo :D

 • Andrzej Panek

  Złodzieje!

 • Kierowca zawodowy

  A sami rozwalają limuzyny rządowe za miliony na pierwszym lepszym drzewie czy zakręcie. Hipokryzja i buta obecnej władzy nie zna granic. Uciemiężają nas z dnia na dzień coraz bardziej, za nie długo wprowadzą reżim jak w koreii północnej a ciemny naród kupiony jak prostytutka za 500+ pójdzie za to za nimi w ogień. Jeszcze jak sądy upartyjnią, to każda rzecz z jaką będziecie się chcieli sądzić z aparatem państwowym będzie odbierana jak zdrada narodu. I taki partyjny rząd was zapuszkuje jak zbyt głośno będziecie ich krytykować chcąc tylko bronić swojej racji, która jeszcze do nie dawna była wam dana w konstytucji. A za chwilę całą wolność wam odbierze kłamczyński i jego psy ziobro i płaszczak(celowo z małej przez brak szacunku).

  • Wiesław Potrowski

   Nie irytuj sie głupcze i nie wchodz na polityke, jak jeżdza ci kierowcy na 7 bo czesto zniej korzystam najbardzej po głupiemu jezdza W-wa, iGdańsk dziwne ze im jeszcze nikt nie zatrzymał prawa jazdy,przrpraszam tych co sa normalni w podruzy.

  • Realia

   Coś za coś , uważasz się za zajebistego kierowcę to jezdzij jak zajebisty kierowca . A nie jak amator.Droga dla kierowców jest dla bezpiecznych kierowców a nie dla pseldo kierowców lub dla debili.!!!!!!!!Nie potrafisz się dostosować do waronkow jazdy w pełnym tego słowa znaczeniu to nie dziw się ze przepisy są zaoszczane ! Nie bedziesz na drodze jak święta krowa to nie bedziesz miał powodu do obaw !Kazdy ma prawo do życia i wypełni sprawny fizycznie i psychicznie wiec dla tego są takie a nie inne zmiany w przepisach .

  • Zeta Reticuli

   Zabioro wolność i pinondze zabioro! Sondy zabioro i mózgi wyjedzo. My tu fstrachu żyjo, demokracje zabierajo, żeby nas utopić fszystkich w wiśle, Kłamczyńskie bandy!

 • Slavek Bizarre

  Dlatego taka polularnoscia we Francji ciesza sie „samochody” na ktore nie jest wymagane prawo jazdy. Niestety sa one wyposazone w silniki od kosiarki i nie przekraczaja 80 km/h
  Jezdza nimi nie tylko dziadziusie, ale i biznesmeni, ktorzy nie moga liczyc (przynajmniej czsowo) na odzyskanie prawa jazdy z powodu punkyow, ktorych tutaj mozna mies az 12!!!

 • Waco

  Czyli po roku od dostania mandatu nie kasują sie te punkty ? Masakra…

  • dede

   Ja rozumiem z tego że punkty się dalej kasują rok po otrzymaniu.Tylko redukować ich nie można między czasie ,przez dodatkowe szkolenie.

 • Bardzo fajny materiał wyjaśniający wszystko;)

© 2013-2018 wMeritum.pl, projekt i realizacja: Media Machine - Tworzenie stron www, pozycjonowanie, grafika i wiele więcej

REKLAMA