O Redaktorze

Redakcja

Nasza redakcja zawiązała się w czerwcu 2013 roku. Tworzymy portal informacyjno-publicystyczny. Prowadzimy działy: wiadomości, gospodarka, sport, motoryzacja, historia, kultura oraz publicystyka. Obejmujemy również patronatami wydarzenia naukowe, społeczne oraz sportowe w Polsce.

 • Michał

  W Szwecji co roku zabijają 100 tysięcy łosi, a w Norwegii i w Finlandii w sumie kolejne 100 tysięcy łosi – skąd się ich tyle tam bierze? Bo oni tak co roku…

 • Walkiria3006

  Naukowcy chcą powstania Rady d/s łosi. Wiadomo granty, badania, kasa i stopnie naukowe. Widocznie nie ma już dla nich miejsca w innych radach to trzeba tutaj bić pianę. Odstrzał jest prowadzony na podstawie planu i inwentaryzacji. Mało zwierza – brak ostrzału.

 • j-23

  Zostawcie łosia w spokoju !!! leśnicy wybili by wszystko w pień ! dla nich jelenie sarny łosie to szkodniki ! mają kase za drzewo niech grodzą uprawy ! przy wycince niech nie palą gałęzi z masą zieloną tylko zostawiają na żer dla zwierzyny ! a po za tym jest wilk , który zrobi porządek ze starymi i bardzo młodymi łosiami :)

 • ja

  To dlaczego w Rosji co roku zabijają milion łosi, i mają ich coraz więcej? To dlaczego w Szwecji zabijają ich co roku sto tysięcy, i mają ich coraz więcej? Czy to aby nie jest tak, jak z dzikami w Polsce, że co roku zabijają ich coraz więcej i jest ich coraz więcej? Mnożą się, czy co?

© 2013-2017 wMeritum.pl, projekt i realizacja: Media Machine - Tworzenie stron www, pozycjonowanie, grafika i wiele więcej

REKLAMA