O Redaktorze

Natalia Wiślińska

Doktorantka Nauk o Polityce. Absolwentka Prawa oraz Bezpieczeństwa Wewnętrznego UMCS w Lublinie. Prezes Stowarzyszenia "Głos bohatera", którego działalność skupia się wokół utrwalania i prezentacji wspomnień osób zasłużonych dla Polski.

 • Zeta Reticuli

  Poziom ludzi chcących mieć wyższe wykształcenie…Niektórzy powinni mieć na tyle honoru by zakończyć edukacje w odpowiednim momencie, zamiast zaniżać poziom wyższych studiów.

  • Pablo

   Jak masz publiczne szkoły z podatków czyt. „za darmo” to tak sie wlasnie konczy.

   • Zeta Reticuli

    Uważam że fakt że są finansowane z pieniędzy publicznych to dobra rzecz, wielu poznałem bardzo inteligentnych ludzi z biedniejszych rodzin. Gdyby musieli płacić za wyższe wykształcenie, stało by się one dostępne tylko dla tych których stać. Abstrahując, wystarczy bardziej rygorystyczne warunki przyjęć postawić i zacząć propagować wśród młodych średnie wykształcenie techniczne, żeby wyrabiać sobie zawód już na poziomie szkoły średniej, a nie jak jest teraz, że całe stada idą do liceum a po liceum nie mają zbytnio wyboru, bo nie mają żadnego zawodu i nic nie potrafią konkretnego. Studia powinny być dla ludzi którzy mają wyższe zdolności intelektualne niż pośredni człowiek. A tak każdy debil może teraz mieć wyższe wykształcenie.

 • Świecie! Dokąd zmierzasz?!?!?!

© 2013-2017 wMeritum.pl, projekt i realizacja: Media Machine - Tworzenie stron www, pozycjonowanie, grafika i wiele więcej

REKLAMA