Nałęcz o Komorowskim: To była to najlepsza i najgodniejsza prezydentura III RP
W wywiadzie udzielonym dziennikowi "Rzeczpospolita" Tomasz Nałęcz bardzo pozytywnie określił prezydenturę Bronisława Komorowskiego. - Jeśli oceniać sposób sprawowania urzędu, to była to najlepsza ...




![Jarosław Kaczyński punktuje PO za działania służb w czasie ich rządów [WIDEO]](https://wmeritum.pl/wp-content/uploads/2015/11/kaczynski.jpg)

















![Czołowy polityk KO tłumaczy się ze zdjęcia z Kacprzykiem. „Nie znam go zbyt dobrze” [WIDEO]](https://wmeritum.pl/wp-content/uploads/2026/06/Arlukowicz-120x86.jpg)

![Stanowski powiedział lekarzowi, że po wywiadzie zmieni się jego życie. Tak zareagował [WIDEO]](https://wmeritum.pl/wp-content/uploads/2026/06/Emil-Jedrzejewski-120x86.jpg)