Nasz dziennikarz Michał Sakra przeprowadził wywiad z Marianem Kowalskim. – Dzisiaj jedyną realną antysystemową siłą jest partia KORWiN – mówił w nim były kandydat na prezydenta.
Marian Kowalski był gościem honorowym marszu „Kielce przeciwko islamizacji”, zorganizowanym przez lokalne środowiska patriotyczne. W marszu wzięło udział około tysiąca ludzi.
Rozmowa z Marianem Kowalskim po kieleckim marszu:
Czytaj także: \"Kielce przeciwko islamizacji Polski\" relacja z marszu [WIDEO]
ZOBACZ TAKŻE: „Kielce przeciw islamizacji Polski” – relacja z marszu [WIDEO]
![Wojewódzki zapytał Tuska, gdzie wyjedzie, gdy wygra PiS. Odpowiedź może zaskoczyć. „Niem…” [WIDEO]](https://wmeritum.pl/wp-content/uploads/2025/10/Donald-Tusk.jpg)


![Nawrocki na Orszaku Trzech Króli. Nagle zwrócił się do tłumu [WIDEO]](https://wmeritum.pl/wp-content/uploads/2026/01/Karol-Nawrocki.png)

![„W tym momencie zamierzam pójść do ludzi”. Nagranie z Nawrockim hitem sieci [WIDEO]](https://wmeritum.pl/wp-content/uploads/2026/01/Nawrocki.png)

