Roman Paszkowski, nazywany również „Napoleonem”, nie żyje. Mężczyzna był bohaterem popularnego show Polsat Play pt. „Chłopaki do wzięcia”.
„Napoleon” był jednym z bohaterów „Chłopaków” do wzięcia. Mieszkał w tej samej wsi, co Ryszard – inny, bardziej znany bohater produkcji. Widzom w pamięć zapadł przede wszystkim zdaniem, które wypowiadał w czołówce programu. W mojej wsi jest ośmiu kawalerów, na którego przypada zero dziewczyny – mówił poszukujący miłości mężczyzna.
O tym, że Paszkowski nie żyje poinformowali widzowie w komentarzach na oficjalnym profilu „Chłopaków do wzięcia w serwisie Facebook”. Pomimo, iż pozostali internauci nie dowierzali, informacja potwierdziła się. Przyczyną śmierci 31-letniego mężczyzny był najprawdopodobniej atak serca.
Czytaj także: Chłopaki do wzięcia: Pan Stanisław nie żyje
„Chłopaki do wzięcia” to polska telenowela dokumentalna przedstawiająca losy mężczyzn z małych wsi i miasteczek, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Cały czas poszukują jednak miłości. Serial wzbudził ogromne zainteresowanie wśród widzów.
źródło: Facebook, wp.pl
![Wojewódzki zapytał Tuska, gdzie wyjedzie, gdy wygra PiS. Odpowiedź może zaskoczyć. „Niem…” [WIDEO]](https://wmeritum.pl/wp-content/uploads/2025/10/Donald-Tusk.jpg)


![Nawrocki na Orszaku Trzech Króli. Nagle zwrócił się do tłumu [WIDEO]](https://wmeritum.pl/wp-content/uploads/2026/01/Karol-Nawrocki.png)

![„W tym momencie zamierzam pójść do ludzi”. Nagranie z Nawrockim hitem sieci [WIDEO]](https://wmeritum.pl/wp-content/uploads/2026/01/Nawrocki.png)


