Bezpieczeństwo energetyczne Polski. Wicepremier: „Inicjatywy prezydenta są niepotrzebne”
Bezpieczeństwo energetyczne Polski jest zagrożone – uważa wicepremier Władysław Kosiniak-Kamysz. Polityk skrytykował prezydenta Karola Nawrockiego za decyzję ws. ustawy przewidującej ...







![Dziwne zachowanie dziennikarki. Nie wymawiała imienia i nazwiska Nawrockiego. „KN” [WIDEO]](https://wmeritum.pl/wp-content/uploads/2025/08/KN.jpg)



![Nawrocki niespodziewanie przyszedł na mecz! Kibice wywiesili transparent na jego cześć [WIDEO]](https://wmeritum.pl/wp-content/uploads/2025/08/Nawrocki-4.jpg)










